Interbeauty 2015

Na tohtoročný veľtrh Interbeauty som sa dlho tešila, pretože som bola zvedavá na ponuku služieb a produktov z dekoratívnej kozmetiky. Ako každá vizážistka, ktorú baví líčenie, som sa nevedela vynadívať na množstvo skvelých súťažiacich v líčení.

Ja, milovník všetkého, čo sa spája so šminkami, som si prišla na svoje. Množstvo firiem, ktoré sú na SK známe aj menej známe, ponúkali produkty na líčenie, na úpravu vlasov, nechtov a celého tela. Neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o seba, je aj zdravý životný štýl. Okrem ponuky zdravých jedál, rôznych prírodných produktov, krištálov a všakovakých neidentifikovateľných vecí, bolo vidieť aj nemalé zastúpenie veštíc a kartárov. Zrejme mali v úmysle pohladiť dušu človeka. Alebo skôr jeho peňaženku? :-)

V každom prípade som si tento deň skvele užila. Nakúpila som pre Vás množstvo vecičiek, ktoré Vás skrášlia ešte viac. Veľmi milý zážitok pre mňa bol, keď som v dave ľudí stretla Lucku Sládečkovú, alias Lucid Style, vizážistku z Nákupných maniačok. Samozrejme, fotku ako dôkaz prikladám :-)

Určite sa zúčastním aj ďalšieho ročníka Interbeauty, už teraz sa naň veľmi teším ;)

DSCN6169re DSCN6197re DSCN6204re DSCN6206re DSCN6217re DSCN6218re DSCN6220re