Referencie od mojich zákazničiek

Milé dámy.

Staňte sa aj Vy jednou z mojich spokojných zákazníčiek, ktoré ocenia služby v oblasti líčenia. Samozrejmosťou je úprava obočia, poradenstvo v starostlivosti o pleť a samotná vizáž.

Angelika

Takže moja zlatá Elen, kedže sa venujem fotomodelingu už dlhšie, mala som už veľa vizážistiek, ale spolupráca s Elen bola podľa mňa úplne TOP. Myslím, že má profesionálny prístup a taký bol aj výsledok na mojej pleti. Krásne nalíčená pleť, nevedela som sa vynadívať. Spoluprácu s ňou len odporúčam a ako človek je veľmi spoľahlivá a príjemná dušička.

Anička

Elen, len pre informáciu, večierok sa vydaril. Skvelá spoločnosť, príjemná zábava, ba dokonca som zaujala svojim líčením. Tvoja odborná práca mala super odozvu. Ďakujem a už sa teším, že opätovne využijem tvoje služby!

Janka

S tvojou prácou som bola veľmi spokojná. Líčenie bolo veľmi pekné, nad moje očakávania. Tak isto ako tvoj prístup a práca, ktoré boli na profesionálnej úrovni. Taktiež sa mi páči tvoja flexibilita a ochota prísť až domov k zakazníčke. Určite ťa budem odporúčať všetkým mojim známym, ktorí budú vyhľadávať profesionálne služby ohľadom vizáže. Sama tvoje služby v budúcnosti určite využijem. Ďakujem veľmi pekne.

Jarka

Elenka, líčenie, ktoré som mala tebou, bolo úžasné, aj keď som tvoju úžasnú prácu využila iba dvakrát a to pri príležitosti plesovej sezóny. Bola som nesmierne spokojná a môžem ťa odporúčať, lebo tvoja práca je fantastická a na profesionálnej úrovni. Klobúk dole si super.

Katka D.

Líčenie s Elen bolo pri príležitosti fotenia kolekcie šiat s fotografkou Alenkou  bolo skvelé. Každému môžem len odporučiť! Maximálna spokojnosť z mojej strany ;)

Katka

Make up jedine od Elenky. Keď potrebujem byť krásna, očarujúca a prirodzená, tak využívam už niekoľko rokov jej služby. Presne vie, ktoré črty má na mne vyzdvihnúť a ktoré naopak zakryť alebo zjemniť. Používa kvalitnú kozmetiku a jej večerné líčenia vydržia v perfektnom stave nie len večer, ale aj nasledujúci deň. Na začiatku vie presne identifikovať typ pleti a zvolí presne tú kozmetiku, ktorú si moja pleť žiada. Ma veľmi širokú škálu odtieňov a farieb. Je flexibilná a prispôsobivá. Mne sa najviac páči, že počúva aj žiadosť svojej klientky a pri konzervatívnejšom type na make up, ako som ja, nenamaľuje príliš , ale veľmi prirodzene a decentne.

Stázka

Líčenie od Elen sa mi veľmi páčilo, je ochotná vám spraviť čokoľvek, na čo si ukážete, poviete, čo je teda veľké plus a výsledok je perfektný. Vie sa pohrať s farbami, vo všetkom vám poradí. Takže všetkým, ktoré ešte túto premenu neabsolvovali, ju vrelo odporúčam, bude to stáť za to.

Janka

S tvojou prácou som bola veľmi spokojná. Líčenie bolo veľmi pekné, nad moje očakávania, tak isto ako tvoj prístup a práca, ktoré boli na profesionálnej úrovni. Taktiež sa mi páči tvoja flexibilita a ochota prísť až domov k zakazníčke. Určite ťa budem odporúčať všetkým mojim známym, ktorí budú vyhľadávať profesionálne služby ohľadom vizáže. Sama tvoje služby v budúcnosti určite využijem. Ďakujem veľmi pekne.

Anička K.

Doporučujem a veľmi pozitívne hodnotím skvelú prácu Elen – profesionálne líčenie, poradenstvo, prístup a atmosféru, ktorou spríjemnila našu akciu s klientkami. Ďakujeme.