Ako si vybrať dobrú vizážistku?

Táto otázka zaujíma určite každú ženu, ktorá sa rozhodne zveriť svoju tvár do rúk neznámej osobe, ktorej služby ešte nikdy nevyužila. Zo všetkých strán sa na ženy valí ponuka zaručene skvelých odborníčok./

Prvý kontakt veľa napovie. Či už osobný alebo inou formou. Spôsob vyjadrovania, ochota vyjsť v ústrety,  postoj a názory na líčenie.

Vizážistka sa v prvom rade prezentuje svojou prácou a  nadšením . Táto práca je to niečo ako umenie a takáto by mala byť aj dobrá vizážistka. Má talent vykúzliť umelecké dielo priamo na Vašej tvári, je kreatívna, nebojí sa farieb a vie ich  kombinovať. Vymýšľa si nové typy líčení, ale nezabúda pritom podčiarknuť krásu ženy.

Sama je chodiacim modelom líčenia. Je vždy upravená. Žena, ktorá sa rada stará o seba a vie ,ako na to, sa bude príkladne starať aj o Vás. Vie, čo žena potrebuje zvýrazniť a čo skryť.

Vizážistika je v prvom rade služba. Starám sa o ženy, aby vyzerali krásne a sebavedomo.

Ďalším kritériom je pestrá škála dekoratívnej kozmetiky. Všetky prípravky sú odskúšané a nespôsobujú alergie ani iné nežiadúce účinky. Sú to profesionálne výrobky, s ktorými sa dá vykúzliť dokonalý make up. Skúsenosti s rôznymi typmi žien, veľa nalíčených spokojných zákazníčok, skvelé ohlasy na líčenia a v neposlednom rade doporučenia od klientiek, sú znakom dobre odvedenej práce.

Určite stojí za zmienku spomenúť jej osobnosť, ktorou na Vás pôsobí. Žena si zapamätá pocit, aký mala, keď bola nalíčená. Toto je dôvod, prečo sa oplatí robiť túto prácu. To nadšenie, entuziazmus a postoj, ktorý je cítiť z jej práce, je veľmi dôležitý. A taká by presne mala byť aj ona sama.